Dodatkowe Atrakcje

Dzień ślubu w życiu każdego człowieka, to niewątpliwie najważniejszy moment. Warto dopiąć więc wszystko na ostatni guzik. Z Naszą kompleksową usługą czeka Cię ślub, jak z bajki.

 

Napis LOVETo pięknie podświetlane cudo jest niezaprzeczalnym Must Have na dzisiejszych przyjęciach i sesjach zdjęciowych. Litery są koloru białego, na wysokość 120 cm, które podświetlane są stylowymi żarówkami. Ciepłe światło, płynące z napisu dodaje romantycznej atmosfery. Litery na fotografiach będą pięknie komponować się z tłem i uczestnikami przyjęcia. Podczas sesji ślubnej, nadadzą zdjęciom magicznego klimatu. I kiedy po wielu latach szczęśliwego małżeństwa, sięgniecie po ślubny album, LOVE przypominać wam będzie o tym szczególnym dniu i uczuciu, jakie Was połączyło. Napis LOVE, to po prostu MIŁOŚĆ.

 

 Confetti Najwaniejsze punkty weselnego przyjęcia, jak pierwszy taniec czy też pojawienie się tortu weselnego wymagają specjalnego podkreślenia. Wystrzał confetti będzie zapewne mocnym akcentem, który zwróci uwagę wszystkich uczestników wesela. W naszym asortymencie posiadamy działka na sprężony gaz CO2. Oferujemy przeróżne kształty, poczynając od standardowych, czerwonych serduszek, po złote gwiazdki i inne tego typu rodzaje. W momencie, kiedy nadchodzi ten najważniejszy moment, tysiące confetti lecą w górę.

Karaoke Przyjęcie udane, to takie, podczas którego goście nie tylko słyszą muzykę serwowaną z głośników. Coraz większą popularnością na imprezach weselnych cieszy się karaoke. Chętnym wręczamy w dłonie mikrofony, a na specjalnym ekranie, za pomocą projektora wyświetlamy teksty utworów. Śpiewający, muzykę i siebie słyszy z ustawionych głośników. Posiadamy niezliczoną ilość podkładów muzycznych utworów zarówno polskich, jak też zagranicznych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz projektor możemy wykorzystać również podczas innych czynności. Na ekranie pojawiać się mogą logotypy, czy imiona Państwa Młodych. Możemy wyświetlać także prezentacje multimedialne. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Film Technika poszła do przodu, a wraz z nią i Nasz Muzyczny Duet. Do Państwa dyspozycji udostępniamy także projektor, wraz z ekranem. W trakcie wesela, możecie Państwo wyświetlać różnego rodzaju filmy, pokazujące Was z czasów dziecięcych, młodości, zawierające Wasze najpiękniejsze wspomnienia, czy to z okresu narzeczeńskiego, czy z Waszymi wspólnymi przyjaciółmi. Warto wspomnieć także o podziękowaniach rodzicom, które można wyświetlić na dużym ekranie, aby widzieli to wszyscy uczestnicy przyjęcia weselnego. Możecie pochwalić się także Waszymi próbami do pierwszego tańca, sesjami ślubnymi. Czy też zrobić reportaż z przygotowań, do Waszego najważniejszego dnia w życiu. Wszystko to leży już w inwencji twórczej Państwa Młodych.

 

 Balony z helem dla dzieci i nie tylko – Oferujemy Państwu balony napełnione helem jako doskonałą atrakcję, która urozmaici uroczystość weselna, a także wszelkie imprezy firmowe, rocznicowe, i urodzinowe, sportowe. Pomysł z balonami sprawdza się też jako nietuzinkowy prezent i pozostanie na długo w pamięci obdarowanego. Balony napełnione helem mogą uatrakcyjnić każdą domową uroczystość czy imprezę z innej okazji. Sprawiają wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym.

 

Gadżety weselne – Na każdym weselu ,przyjęciu ,imprezie oferujemy rożne gadżety tj. wszelakiego rodzaju kapelusze, maski, okulary, girlandy, przebrania, itp. które wprowadzą niesamowita atmosferę a goście weselnie mogą wykorzystać je do dobrej zabawy lub też do robienia zdjęć podczas sesji zdjęciowej z Para Młoda. 

 

Dekoracja światłem LED – Chcesz zaskoczyć zaproszonych gości niepowtarzalną atmosferą wręcz z bajkowego świata ?. Dekoracja światłem sprawi że każda sala dostanie nowy niesamowity wygląd.

Aparaty natychmiastowe INSTAX – Oferujemy wypożyczenie aparatów natychmiastowych typu INSTAX na przyjęcia weselne i nie tylko. To świetna atrakcja forma rozrywki i wyjątkowa pamiątka dla Państwa Młodych i Gości Weselnych. Jest do lepsza forma zabawy niż tradycyjna fotobudka. Do aparatów udostępniamy dużo zabawnych gadżetów żeby jeszcze lepiej umilić Wam czas. Wszystko jest jest przygotowane na specjalnym stanowisku wraz z opisem , instrukcją obsługi, gadzetami. Nic tylko poprostu zrobić sobie SELFI w przyjacółmi.